ÖĞRENİM

 

Okul öncesi eğitim ve öğretim programı her öğrencinin farklı geçmişini göz önünde bulundurarak onun kişiliği, gereksinimleri ve kabiliyetleri üzerinde yoğunlaşır ve öğretmenleri her öğrencinin bireysel özelliklerine en uygun eğitimi sunmaya yönlendirir. Eğitim ve öğretim programı öğrencilerin var olan ilgi alanları, gereksinimleri, kuvvetli yönlerinden başlar ve onların öğrenmelerinin ve seçimlerinin sorumluluklarını almalarını hedefler. Değişik kabiliyet, gelişim ve öğrenme yöntemleri beklenmekte, kabul edilmekte ve uygun öğrenme etkinlikleri oluşturmada göz önünde bulundurulmaktadır.

Öğrenim etkinlikleri ve iletişim öğrencilerin öz güvenlerini ve öğrenmeye karşı pozitif yaklaşımlarını geliştirecek biçimde tasarlanır. Bu yaklaşımın çerçevesini, dil, matematik, hareket, müzik, sanat, el becerileri ve en önemlisi sosyal gelişim hedeflerini her yaş grubu için farklı seviyelerde içeren yazılı programımız oluşturur. Ve programlar aylık olarak ailelerimiz ile paylaşılır.

NEDEN CANSIN PRESCHOOL ?

Amacımız, doğayı ve hayatı neşeyle, özel methodlar eşliğinde öğrenen, paylaşan, kendine güvenen, sevgi dolu çocuklar yaratmak.

Göztepe, Caddebostan, Erenköy, Suadiye, Feneryolu’nun tercih edilen yuvası…

+90 ( 216 ) 302 2356

BİZE ULAŞIN

cansin.meltem@gmail.com