İSPANYOLCA

 

Bilimsel Araştırmalar, kavram geliştirme ve üst düzey becerileri kavrama konusunda ikinci bir dil bilmenin artı bir değer taşıdığını göstermektedir. Yabancı dil eğitimimizde hedefimiz, öğrencilerimizin kendi konuştukları anadili dışında başka bir yabancı dilin ve kültürün varlığını fark ettirme ve İspanyolca öğrenmeleri için gerekli ilgiyi uyandırmaktır. Melissa Mojarro Vargas , İspanyolca öğretmenimiz, uygulamalarında çocuklarımızın Latin kültürüne ilgi duymasını sağlayacak yöntemler kullanmaktadır.

Yabancı dilleri öğrenirken başka kültürlerin ve yaşam biçimlerinin farkındalığını yaratıyoruz. Programımızda, hikaye, drama ve değişik materyallerin seslerinden oluşan ritim çalışmaları ile zenginleştirilerek çocukların yabancı dili öğrenmesini pekiştirici bir süreç yaşamaları, doğal öğrenme ortamlarında yabancı dili, yaşayarak keşfetmelerini sağlamaktadır. İkinci bir dili kullanmaya başlayan çocuklar, geleceğe güven duyguları gelişmiş olarak hazırlanıyorlar. Matematiksel ve sosyal gelişim alanlarında da ikinci dil, çocukların daha başarılı olmalarını sağlıyor.

NEDEN CANSIN PRESCHOOL ?

Amacımız, doğayı ve hayatı neşeyle, özel methodlar eşliğinde öğrenen, paylaşan, kendine güvenen, sevgi dolu çocuklar yaratmak.

Göztepe, Caddebostan, Erenköy, Suadiye, Feneryolu’nun tercih edilen yuvası…

+90 ( 216 ) 302 2356

BİZE ULAŞIN

cansin.meltem@gmail.com