ETKİNLİKLER

En etkili eğitim biçimi olan ‘yaşayarak öğrenme’ eğitim felsefemizin en önemli bölümünü kapsar. Deneyerek, uygulayarak öğrenen çocukların belleklerinde bilgiler çok daha kalıcıdır. Okulumuzda her ay belirlenen konular doğrultusunda, proje tabanlı çalışmalarla çocuklarımızın etkinliklere katılması ve yaşayarak öğrenmeleri sağlanmaktadır.


Sabahları güne müzik eşliğinde Yoga ve jimnastik yaparak başlayan çocuklarımız eğitici bir güne neşeyle başlar. Ayrıca okulumuzda ücretsiz olarak bale-modern dans, müzik, İngilizce ve İspanyolca drama, satranç aktiviteleri de haftalık olarak uygulanmaktadır.


Tiyatro günü, okul dışı eğitici veya eğlenceli geziler, kitap günü, oyuncak günü gibi etkinliklerle eğitimiz daha da eğlenceli hale geliyor.


Ailelerimizin etkinliklimize katılması bizim için çok önemlidir. Velilerimiz enstrüman çalarak, evlerindeki hayvanları çocuklarımızla tanıştırarak ve mesleklerini çocuklarımıza tanıtarak etkinliklerimize katkıda bulunmaktadır.


Çocuklarımızın hayatlarında çok büyük bir yer oluşturan doğum günleri ise, adeta bir parti havasında okulumuzda kutlanmaktadır.İç Etkinlikler

Serbest Oyunlar

Bireysel ve Grup Oyunları

Kukla

Bilmece, Parmak oyunu, Şiir

Dramatizasyon

Tekerleme

Dış Etkinlikler

Bahçemizi ve oyun alanlarımızı kullanmak

Sinema ve tiyatro

Piknik

Müze gezileri

Hayvanat Bahçesi Gezileri

NEDEN CANSIN PRESCHOOL ?

Amacımız, doğayı ve hayatı neşeyle, özel methodlar eşliğinde öğrenen, paylaşan, kendine güvenen, sevgi dolu çocuklar yaratmak.

Göztepe, Caddebostan, Erenköy, Suadiye, Feneryolu’nun tercih edilen yuvası…

+90 ( 216 ) 302 2356

BİZE ULAŞIN

cansin.meltem@gmail.com